Usługi cateringowe

NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Naszą specjalnością są czarujące smaki, świeże i naturalne produkty, zachwycająca prezentacja, rzetelność, profesjonalizm oraz pasja.

Menu tworzymy dopasowując się do życzeń naszych klientów, a także charakteru danej uroczystości. Służymy doświadczeniem, różnorodnością sprawdzonych przepisów i kreatywnością.

Specjalizujemy się również w kreowaniu wysokiej jakości:

 

  • ciast
  • ciasteczek
  • babeczek
  • tortów

 

Łączymy najlepsze produkty, umiejętności cukiernicze, tradycyjne przepisy, a zarazem światowe inspiracje, kreatywność i wyobraźnię wizualną.

Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do przygotowań przyjęcia w mniejszym gronie , co wykwintnego bankietu lub ekskluzywnego rautu. Wszystko to sprawia, że nasza restauracja prowadzi najlepszy catering w Szczecinie.

RODZINNE UROCZYSTOŚCI W DOMOWYM GRONIE

Na prywatne przyjęcia możemy przygotować wybrane dania w taki sposób, aby można je było samodzielnie dokończyć i podać swoim gościom do stołu.

Miło jest być jednak rozpieszczanym, szczególnie przy specjalnej okazji. Warto więc skoncentrować swoją uwagę jedynie na mile spędzonym czasie z bliskimi i wrażeniach smakowych – my zajmiemy się resztą. Przejmiemy zatem na Wasze życzenie, nie tylko kuchenne zadania u Państwa na miejscu, lecz i wszelkie kelnerskie obowiązki.

SZWEDZKIE STOŁY

Klasycznym i sprawdzonym wariantem jest także szykownie zastawiony stół, przyciągający bogactwem kolorów i rozmaitością zarówno ciepłych, jak i zimnych dań. W taki sposób goście mogą częstować się według własnych upodobań.

Sprawdziliśmy się już nie tylko w tradycyjnym polskim, popularnym śródziemnomorskim czy wytwornym francuskim menu. Bazując na osobistych doświadczeniach zebranych poprzez kulinarne wyprawy w różne zakątki świata, z wielką satysfakcją przygotowujemy dania z kuchni marokańskiej, indyjskiej, tajskiej, a także meksykańskiej. Nie zapominając oczywiście o różnorodnych przepisach kuchni wegetariańskiej, a nawet wegańskiej. Chętnie stawimy czoła także nowym wyzwaniom i stworzymy wyjątkowe menu indywidualnie dla każdego z naszych klientów.

FINGER FOOD

Odmienną formą od bufetu z potrawami przygotowanymi do spożycia za pomocą sztućców, jest modny bufet z mnogością maleńkich kreatywnych porcji smakołyków na „jeden kęs”.

Finger food tworzy znakomitą bazę do drinków i ciekawych rozmów przy imprezach stojących, szczególnie kiedy ma się do wyboru tak rozkoszne przekąski, jak nasze. Stworzyliśmy szeroką paletę sprawdzonych zestawów, serwowanych w szklaneczkach, pucharkach, kieliszkach, papilotkach, łyżeczkach, podstawkach, na patyczkach, w formie saszetek, roladek, kuleczek, babeczek, rożków itp. – co zapewnia nie tylko urzekające doznania dla podniebienia, ale i ucztę dla oka.

Możemy oczywiście zorganizować „LATAJĄCY BUFET ”. Przyjmując taką formę, smakołyki i napoje noszone są na tacach przez wykwalifikowaną obsługę, krążącą pomiędzy gośćmi.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA PRZYJĘĆ Z WYPOSAŻENIEM

Czy to organizacja prestiżowego rautu, eleganckiego bankietu, wyjątkowego spotkania rodzinnego, komunii, chrzcin, wesela, urodzin, przyjęcia wigilijnego, imprezy sylwestrowej, konferencji, spotkania firmowego, szkolenia, imprezy ogrodowej, biesiadnej lub pikniku w plenerze – dobre jedzenie samo w sobie nie wystarczy.

Z tego powodu podejmujemy się również kompleksowej organizacji całości wszelkich przedsięwzięć, poza standardową usługą dostarczenia zamówionych potraw i obsługi przyjęcia. Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin pozwala nam zapewnić nie tylko sprzęt gastronomiczny, jak na przykład zastawy stołów lub podgrzewacze – lecz także całkowite wyposażenie, jak odpowiednie meble, mównice, ławo-stoły, wieszaki, podesty a nawet pawilony i namioty.

Trip Advisor